Kalender

12 december 2019
Swim2Play groep 5
Van 13:00 tot 14:00
13 december 2019
Foute Kersttruiendag
17 december 2019
Kerstboompjes versieren
18 december 2019
Schoolschaatsen????
19 december 2019
Swim2Play groep 4
Van 13:00 tot 14:00
19 december 2019
Kerstdiner
Van 17:15 tot 19:30
Lees meer ›
20 december 2019
kinderen vrij (middag)
Van 12:15 tot 14:30
21 december 2019 t/m 5 januari 2020
Kerstvakantie
25 december 2019
1e kerstdag
26 december 2019
2e kerstdag
31 december 2019
Oudejaarsdag
1 januari 2020
Nieuwjaarsdag
6 januari 2020
Groep 8 dag Grotius College
8 januari 2020
controle hoofdluis
9 januari 2020
Swim2Play groep 3
Van 13:00 tot 14:00
14 januari 2020
KunstKlik: Het nieuws van gisteren
Van 08:30 tot 12:00
Lees meer ›
14 t/m 16 januari 2020
adviesgesprekken VO groep 8
16 januari 2020
Swim2Play groep 1/2c
Van 13:00 tot 14:00
17 januari 2020
EXTRA MARGEDAG (kinderen vrij)
20 januari 2020
MR-vergadering
Van 19:30 tot 21:30
23 januari 2020
Swim2Play groep 1/2b
Van 13:00 tot 14:00
24 januari 2020
1e rapport mee
30 januari 2020
Swim2Play groep 1/2a
Van 13:00 tot 14:00
30 januari 2020
KunstKlik: Filmfestival Rotterdam
Lees meer ›
6 februari 2020
Swim2Play groep 8
Van 13:00 tot 14:00
13 februari 2020
Swim2Play groep 7
Van 13:00 tot 14:00
14 februari 2020
Valentijnsdag
15 februari 2020
Griezelfeest groep 8
Van 18:00 tot 23:00
20 februari 2020
Kronkeldonck verkleedfeest
Van 08:30 tot 12:15
20 februari 2020
Disco groep 7 en 8
Van 11:45 tot 13:00
20 februari 2020
kinderen vrij (middag)
Van 12:15 tot 14:30
21 februari 2020
Studiedag (kinderen vrij)
22 februari t/m 1 maart 2020
Voorjaarsvakantie
4 maart 2020
controle hoofdluis
5 maart 2020
Swim2Play groep 6
Van 13:00 tot 14:00
11 maart 2020
Petatteketoernooi dag 1 (6 t/m 8)
Van 13:15 tot 16:00
11 maart 2020
MR-vergadering
Van 19:30 tot 21:30
12 maart 2020
Swim2Play groep 5
Van 13:00 tot 14:00
16 t/m 20 maart 2020
Expeditie Lekker in je Vel (groep 7)
16 t/m 20 maart 2020
Nationale School!week
18 maart 2020
OPEN DAG
Van 09:00 tot 12:00
18 maart 2020
Petatteketoernooi dag 2 (6 t/m 8)
Van 13:15 tot 16:00
19 maart 2020
Stapel Gezond (groep 5)
19 maart 2020
Over de Tong (groep 6)
19 maart 2020
Ik eet het beter (groep 8)
19 maart 2020
Swim2Play groep 4
Van 13:00 tot 14:00
19 maart 2020
KunstKlik: Ella, een swingend sprookje
Lees meer ›
25 maart 2020
Pannenkoekentoernooi dag 1 (3 t/m 5)
Van 13:15 tot 16:00
26 maart 2020
Swim2Play groep 3
Van 13:00 tot 14:00
1 april 2020
STUDIEDAG KLEUTERS (kleutergroepen vrij!)
1 april 2020
Pannenkoekentoernooi dag 2 (3 t/m 5)
Van 13:15 tot 16:00
2 april 2020
Swim2Play groep 1/2c
Van 13:00 tot 14:00
8 april 2020
4x4 voetbal (groep 7 en 8)
Van 13:30 tot 17:30
9 april 2020
Swim2Play groep 1/2b
Van 13:00 tot 14:00
10 april 2020
kinderen vrij
10 april 2020
Goede Vrijdag
12 april 2020
1e Paasdag
13 april 2020
2e Paasdag
15 april 2020
4x4 voetbal (groep 5 en 6)
Van 13:30 tot 17:30
16 april 2020
Swim2Play groep 1/2a
Van 13:00 tot 14:00
16 april 2020
KunstKlik: portretten van toen
Lees meer ›
17 april 2020
Koningsspelen 2020
Van 08:30 tot 13:00
17 april 2020
kinderen vrij (middag)
Van 13:00 tot 14:30
21 t/m 23 april 2020
Centrale Eindtoets groep 8
22 april 2020
4x4 voetbal (groep 3 en 4)
Van 13:30 tot 17:30
22 april 2020
Klusavond II
Van 19:00 tot 23:00
23 april 2020
Swim2Play groep 8
Van 13:00 tot 14:00
25 april t/m 10 mei 2020
Meivakantie
27 april 2020
Koningsdag
4 mei 2020
Dodenherdenking
Van 20:00 tot 20:02
5 mei 2020
Bevrijdingsdag
10 mei 2020
Moederdag
11 mei 2020
EXTRA MARGEDAG (kinderen vrij)
13 mei 2020
controle hoofdluis
14 mei 2020
Swim2Play groep 7
Van 13:00 tot 14:00
18 mei 2020
MR-vergadering
Van 19:30 tot 21:30
21 mei 2020
Golden Tenloop
Van 11:00 tot 15:00
21 mei 2020
Hemelvaartsdag
22 mei 2020
kinderen vrij
25 t/m 22 mei 2020
Avondvierdaagse
Van 00:00 tot
26 t/m 29 mei 2020
Schoolkamp groep 8
26 t/m 22 mei 2020
Avondvierdaagse
Van 00:00 tot
27 t/m 29 mei 2020
Avondvierdaagse (reserve- / inhaaldag)
Van 00:00 tot
28 mei 2020
Swim2Play groep 6
Van 13:00 tot 14:00
28 t/m 29 mei 2020
Avondvierdaagse
Van 00:00 tot
29 t/m 28 mei 2020
Avondvierdaagse
Van 00:00 tot 14:00
31 mei 2020
1e Pinksterdag
1 juni 2020
2e Pinksterdag
4 juni 2020
Swim2Play groep 5
Van 13:00 tot 14:00
11 juni 2020
Schoolfotograaf
Van 08:30 tot 13:00
11 juni 2020
Swim2Play groep 4
Van 13:00 tot 14:00
16 juni 2020
KunstKlik: De wereld als caleidoscoop
Lees meer ›
18 juni 2020
Swim2Play groep 3
Van 13:00 tot 14:00
21 juni 2020
Vaderdag
24 juni 2020
Studiedag Librijn (kinderen vrij)
25 juni 2020
Swim2Play groep 1/2c
Van 13:00 tot 14:00
26 juni 2020
Rapport 2 mee
30 juni 2020
schoolreis groep 3 t/m 7
30 juni 2020
schoolreis groep 1 en 2
1 juli 2020
Klusavond III
Van 19:00 tot 23:00
2 juli 2020
Swim2Play groep 1/2b
Van 13:00 tot 14:00
7 juli 2020
Afsluiting Tanthof Academy
Van 13:30 tot 14:30
8 juli 2020
Musical groep 8: onderbouw
Van 09:00 tot 11:30
9 juli 2020
Musical groep 8: familievoorstelling
Van 09:00 tot 11:30
9 juli 2020
Swim2Play groep 1/2a
Van 13:00 tot 14:00
10 juli 2020
Musical groep 8: bovenbouw + oud-leerlingen
Van 09:00 tot 11:30
10 juli 2020
groep 8 middag vrij
Van 12:15 tot 14:30
10 juli 2020
Afscheidsavond groep 8
Van 17:30 tot 23:30
14 juli 2020
Laatste schooldag groep 8
15 juli 2020
Zomerfeest (alle groepen)
Van 17:00 tot 19:00
16 juli 2020
Laatste schooldag groep 1 t/m 7
17 juli t/m 30 augustus 2020
Zomervakantie