Even voorstellen

Op deze pagina kunt u meer te weten komen over de directie, leerkrachten en stagiaires die op onze school actief zijn en de vele vrijwilligers die de Simon Carmiggeltschool rijk is. Door te klikken op de knop "Groep .." bij de juf of meester, komt u op de groespagina met nieuws en foto's...

Ons team van 2018-2019 bestaat uit de volgende personen

Directie

Ewout van Asperdt

Locatiedirecteur
werkdagen: dinsdag t/m donderdag (ambulant), vrijdag (groep 8)
Groep 8 - Bekijk groep ›
directie@simoncarmiggeltschool.nl  
015-2610409

William van Treuren

Clusterdirecteur Librijn

Leerkrachten

Anne Lanting

werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Groep 5 - Bekijk groep ›

Arline Preuninger

specialist rekenen
werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag
Groep 3 - Bekijk groep ›

Conny Hoeksema

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 1/2a - Bekijk groep ›
Groep 1/2b - Bekijk groep ›
Groep 5 - Bekijk groep ›

Diana Perlot

leerkracht Tanthof Academy | specialist hoogbegaafdheid
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
Groep 7 - Bekijk groep ›

Hetty Verbeek

specialist jonge kind
werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 1/2b - Bekijk groep ›

Ingrid Meinders

Intern Begeleider
werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

Jeffrey Toet

specialist ICT | secretaris MR | eventmanager
werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 8 - Bekijk groep ›

Jord Bezemer

Groep 3 - Bekijk groep ›
Groep 7 - Bekijk groep ›

Leonie Kah

specialist leren & innoveren
werkdagen: donderdag en vrijdag
Groep 4 - Bekijk groep ›

Mandy Burggraaff

vakleerkracht bewegingsonderwijs
werkdagen: maandagmiddag, dinsdag, donderag en vrijdag

Mirjam van der Knaap

specialist jonge kind
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
Groep 1/2a - Bekijk groep ›

Renate Kroesen

werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
Groep 4 - Bekijk groep ›

Sander Dekker

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 6 - Bekijk groep ›

Stagiaires


Vrijwilligers

Anke van Niekerk

remedial teaching
werkdagen: dinsdag en donderdag

Annelies de Munck

ondersteuning natuuronderwijs | onderhoud groenvoorziening

Conny van den Berg

remedial teaching
werkdagen: dinsdag en donderdag

Hans van der Kooij

remedial teaching
werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag

Hans van der Zijde

algemene ondersteuning | zang- / muziekles groep 8
werkdagen: maandag en donderdag

Marguerite Visser

administratie

Ruud Bakhuis

ICT-ondersteuning | technische ondersteuning